Vánoční svíčky

Vánoční svíčky Vánoční svíčky a další vánoční tipy

Tyto vánoční svíčky vyrábíme z vysoce kvalitního parafínu. Mohou se koupit nebo přímo zhotovit doma. Jsou prodávány v nejrůznějších velikostech, barvách, tvarech a to obvykle v podobě kapky, koule, válce, hvězdy v barvě zlaté, stříbrné či červené. Všechny tyto svíčky jsou překrásně dekorovány např. korálky, třpytkami či flitry.
Kdežto vánoční svíčky na stromeček jsou zabaleny po dvaceti kusech o výšce deset centimetrů. K dispozici jsou v několika barevných provedeních a to červené, bílé či žluté barvě. Vánoční svíčky se na stromek se přichycují pomocí speciálního háčku.

V nabídce jsou i čajové vánoční svíčky, které mají buď to aluminiový anebo umělý kalíšek. Tyto svíčky jsou ozdobeny různými ornamenty či třpytkami a prodávají se ve tvaru koule, růže, andělíčka, hvězdy, stromečku, medvídka, ptáčků apod. Mnohdy se nabízejí v barvě stříbrné, zlaté, červené, fialové, růžové, hnědé atd.

Případné vonné svíčky zpravidla voní po skořici, jablku, vanilce, jehličí, borůvkách, broskvích, růžích a navozují tu pravou vánoční atmosféru plnou pohody a klidu.Použití pro elektrické vánoční svíčky je velmi široké, jsou určeny pro použití jak v interiéru, tak i exteriéru. Mohou svítit bílým neoslnivým či barevným světlem. Jsou vybaveny speciální technologií Led, která je velmi úsporná, neboť domácnosti díky tomu ušetří až devadesát pět procent elektrické energie. Odborníci uvádí, že vánoční led svíčky mají stokrát delší životnost než obyčejné žárovky. Dají se zavěsit dokonce až na tří metrové stromky, neboť jsou opatřeny pěti metrovým kabelem. Některé elektrické vánoční svíčky se mohou použít i v drsném zimním počasí a září výrazným buďto bílým, žlutým anebo pestrobarevným světlem.

Elektrické vánoční svíčky na stromek se mohou dát i ve tvaru komety, koule či rampouchu. Tyto svíčky mají výšku kolem pěti až deseti centimetrů. Obvykle jsou zabarveny žluto-oranžového či bílo-žlutého odstínu. Samozřejmě k dostání jsou i vánoční elektrické řetězy, které svítí fialovým, modrým, červeným či zeleným světlem. Jednoduše se nazdobí či přichytí na stromek, elektrické vánoční svíčky do okna nebo dokonce na venkovní stromeček. V nabídce jsou i řetězy ve tvaru sněhuláka, stromku, hvězdy či Santa Clause, které se připevňují na okno.Zprvu se používaly na vánoční stromeček ozdoby vyrobené z ořechových skořápek, šišek, šustí, slámy, perníku či různého sušeného ovoce. Později se začaly vyrábět ozdoby z papíru, dřeva, ozdoby z korálků, či skleněné ozdoby z foukaného skla. V současné době jdou nejvíce na odbyt tradiční skleněné foukané ozdoby, které jsou ručně zdobeny stříbrnými, zlatými či barevnými ornamenty. Dokonce mohou být vyzdobeny sítotiskem či vánočními ručními motivy. Každoročně se zhotovují i nové módní dekory.

Různé supermarkety, specializované prodejny či internetové obchody se předhánějí neustále ve své nabídce a prodávají pestrou škálu překrásných vánočních ozdob. Zde se objevují vyřezávané dřevěné vánoční figurky, které v sadě obsahují nejrůznější tvary a to nejčastěji v podobě andělíčků, hvězdiček, srdíček, sněhuláků, sobů atd. V nabídce jsou i originální skleněné ozdoby ve tvaru rampouchů, zvonečků, stromečků, dárečků, andílků, betlémů. K dostání jsou i pestrobarevné ozdoby z korálků ve tvaru např. šišky či tradiční vánoční hvězdy anebo ozdoby z papíru, plastové a foukané ozdoby či návod na háčkované ozdoby.

Vánoční dekorace se začala používat již před několika stovkami let. V tehdejší době byly při výrobě vánoční dekorace použity tradiční přírodní materiály a suroviny. Kdežto dnes se využívají jak běžné, tak i modernější materiály.

Výroba vánoční dekorace podléhá módním vlivům, neboť každý rok přicházejí výrobci s něčím unikátním a originálním. Nejčastěji vánoční výzdoba obsahuje buďto historické motivy anebo modernější dekory. Obvykle se umisťuje po celém interiéru a to nejen na záclony a závěsy, ale i na poličky, dveře apod. Existuje i vánoční dekorace na okno či na stůl.

Dají se také zakoupit různé exteriérové vánoční světelná dekorace, které zkrášlují předzahrádky domů či ulice měst. Svítící vánoční dekorace 2018 navozuje vánoční atmosféru, přitom je velmi okouzlující a elegantní.

Prodávají se exkluzivní stříbrné či zlaté hvězdy, světelné řetězy s moderní technologií Led, svítící lucerničky, sedící andělíčci, sněžící koule, dřevěné adventní kalendáře, vánoční věnce,  svícny, vázy, stromky, světelné oblouky, osvětlené jesličky, ozdobné překrásné řetězy, různé nalepovací folie.

Jistě mi dáte za pravdu, že na štědrovečerním stole nesmí chybět tradiční vánočního cukroví. Neboť k Vánocům prostě tyto sladkosti neodmyslitelně patří. Zpravidla je pečené vánoční cukroví připravováno ze směsi mletého cukru, mouky, vajec a másla. Někdy se do těsta přidává ještě kakao, čokoláda, vanilka, kokos či různé druhy ořechů. Kdežto nepečené domácí cukroví se vyrábí podle osvědčených receptů a to ze směsi cukru, oříšků či kokosu, rostlinného másla, čokolády, rumu a vanilkového cukru. Někdy se přidávají rozdrobené dětské piškoty, kandované ovoce, sušené či kondenzované mléko.

Existuje spousta receptů na vánoční cukroví, vždycky ale zvítězí odzkoušené originální recepty. Každoročně se vydají různé brožurky, knížky a časopisy s tématikou vánočního cukroví, které obsahují nejen postupy, ale i fotky cukroví či rady. Zde mohou být i netradiční ukázky přípravy vánoční cukroví s fotem nebo i jiné laskominy.

Záleží pak na každé domácnosti, zda dá přednost domácímu oblíbenému cukroví anebo si pořídí vánoční cukroví na objednávku.

Cukroví vám z kvalitních surovin na objednávku upeče a přichystá špičková cukrářka, která za svou kariéru již připravovala zákusky pro naši paní prezidentovou, nebo dokonce pro Dalajlámu při jeho návštěvě Prahy.

Můžete si vybrat mezi klasickým cukrovím dle fotografií v ceně 290 kč / kilo v případě klasické směsi, nebo dle domluvy.

Vánoce se blíží a objednávky je třeba podat dokud je ještě čas na přípravu a pečení!

V případě zájmu o další informace mne prosím kontaktujte na tel 724 344 252 nebo ještě lépe na emailu. Objednávku, společně s kontaktem na cukrářku předám.

Převzetí je možné v okolí Prahy nebo Ostravy.

Doporučená nabídka

Object moved

Object moved to here.

Kategorie

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma |
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
Nakupování: RC Modely - vrtulníky, letadla, auta | Hračky Pinimo - Od miminek po teenagery | Lampio.cz - Létající lampiony štěstí | Zuzek.cz - Moderní tašky, kabelky
TOPlist TOPlist