Jistě mi dáte za pravdu, že na štědrovečerním stole nesmí chybět tradiční vánočního cukroví. Neboť k Vánocům prostě tyto sladkosti neodmyslitelně patří. Zpravidla je pečené vánoční cukroví připravováno ze směsi mletého cukru, mouky, vajec a másla. Někdy se do těsta přidává ještě kakao, čokoláda, vanilka, kokos či různé druhy ořechů. Kdežto nepečené domácí cukroví se vyrábí podle osvědčených receptů a to ze směsi cukru, oříšků či kokosu, rostlinného másla, čokolády, rumu a vanilkového cukru. Někdy se přidávají rozdrobené dětské piškoty, kandované ovoce, sušené či kondenzované mléko.

Existuje spousta receptů na vánoční cukroví, vždycky ale zvítězí odzkoušené originální recepty. Každoročně se vydají různé brožurky, knížky a časopisy s tématikou vánočního cukroví, které obsahují nejen postupy, ale i fotky cukroví či rady. Zde mohou být i netradiční ukázky přípravy vánoční cukroví s fotem nebo i jiné laskominy.

Záleží pak na každé domácnosti, zda dá přednost domácímu oblíbenému cukroví anebo si pořídí vánoční cukroví na objednávku.

Cukroví vám z kvalitních surovin na objednávku upeče a přichystá špičková cukrářka, která za svou kariéru již připravovala zákusky pro naši paní prezidentovou, nebo dokonce pro Dalajlámu při jeho návštěvě Prahy.

Můžete si vybrat mezi klasickým cukrovím dle fotografií v ceně 290 kč / kilo v případě klasické směsi, nebo dle domluvy.

Vánoce se blíží a objednávky je třeba podat dokud je ještě čas na přípravu a pečení!

V případě zájmu o další informace mne prosím kontaktujte na tel 724 344 252 nebo ještě lépe na emailu. Objednávku, společně s kontaktem na cukrářku předám.

Převzetí je možné v okolí Prahy nebo Ostravy.