Tyto vánoční svíčky vyrábíme z vysoce kvalitního parafínu. Mohou se koupit nebo přímo zhotovit doma. Jsou prodávány v nejrůznějších velikostech, barvách, tvarech a to obvykle v podobě kapky, koule, válce, hvězdy v barvě zlaté, stříbrné či červené. Všechny tyto svíčky jsou překrásně dekorovány např. korálky, třpytkami či flitry.
Kdežto vánoční svíčky na stromeček jsou zabaleny po dvaceti kusech o výšce deset centimetrů. K dispozici jsou v několika barevných provedeních a to červené, bílé či žluté barvě. Vánoční svíčky se na stromek se přichycují pomocí speciálního háčku.

V nabídce jsou i čajové vánoční svíčky, které mají buď to aluminiový anebo umělý kalíšek. Tyto svíčky jsou ozdobeny různými ornamenty či třpytkami a prodávají se ve tvaru koule, růže, andělíčka, hvězdy, stromečku, medvídka, ptáčků apod. Mnohdy se nabízejí v barvě stříbrné, zlaté, červené, fialové, růžové, hnědé atd.

Případné vonné svíčky zpravidla voní po skořici, jablku, vanilce, jehličí, borůvkách, broskvích, růžích a navozují tu pravou vánoční atmosféru plnou pohody a klidu.